facebook tracking

Robotic Process Automation Developer

Firma Digital Workforce została założona w Finlandii w 2015 roku i jest jedyną firmą w krajach skandynawskich specjalizującą się w automatyzacji procesów (Robotic Process Automation).

Nasi cyfrowi pracownicy zajmują się automatyzacją procesów wyręczając w tym ludzi, którzy mogą dzięki temu skupić się na ważniejszych zadaniach. Wdrożenie cyfrowych pracowników nie wymaga zmian w istniejących systemach informatycznych.

Naszymi klientami są duże firmy bankowe i ubezpieczeniowe, jak również organizacje publiczne.

Digital Workforce wzmacnia swoją pozycję na rynku i strategię wzrostu, otwierając nowe biura w krajach skandynawskich oraz w Polsce. Firma kontynuuje innowacyjne działania tworząc nowe produkty umożliwiające automatyzację i robotyzację.

Centrum kompetencyjne które powstanie w Łodzi będzie obsługiwać obecnych i przyszłych klientów i będzie odgrywać kluczową rolę w strategii rozwoju naszej firmy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

RPA Developer zajmuje się rozwojem i automatyzacją procesów. Wspiera biznes w precyzyjnym opisaniu procesów biznesowych które można zautomatyzować i "uczy" cyfrowych pracowników tych zasad. Pomaga w testowaniu zautomatyzowanych procesów oraz w ich wdrażaniu w środowisko produkcyjne. Tworzy i konfiguruje skrypty automatyzacji wykorzystując technologię Blue Prism. Oferujemy kompleksowe i gruntowne szkolenia, dzięki którym możesz stać się jednym z ekspertów RPA w Digital Workforce.

Poszukujemy osób z wiedzą techniczną, które chcą rozwijać się w kierunku RPA, posiadają już wiedzę dotyczącą oprogramowania i chcą kontynuować pracę z rozwiązaniami technicznymi. Szukamy osób systematycznych, dbających o osiąganie wyników najwyższej jakości i lubiących pracę związaną z procesami, technologią i wydajnością. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o automatyzacji oprogramowania i RPA, powyższa pozycja umożliwi Ci rozwój w tym kierunku, dzięki czemu możesz stać się jednym z najlepszych w branży.

Obowiązki:

  • Konfigurowanie oprogramowania przy użyciu technologii Blue Prism
  • Analizowanie procesów biznesowych pod kątem możliwości ich automatyzacji
  • Automatyzacja procesów w oparciu o szczegółowe wytyczne
  • Wsparcie fazy wdrożenia
  • Pomoc techniczna
  • Wykrywanie oraz korekta błędów

Wymagania:

  • Zainteresowanie automatyzacją i robotyzacją
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość: makr w programie Excel, Visual Basic lub języków programowania takich jak C#
  • Umiejętność tłumaczenia zagadnień technicznych odbiorcom nietechnicznym
  • Doświadczenie w rozwoju oprogramowania będzie plusem

Oferujemy doskonałą okazję dołączenia do małej, szybko rozwijającej się międzynarodowej firmy, specjalizującej się w topowych technologiach i procesach.

Masz szansę być jednym z pierwszych pracowników naszej firmy w Polsce oraz dołączyć do pionierów w tej dziedzinie. Będziesz mieć realny wpływ na zmiany zachodzące w sektorze IT. Gwarantujemy obszerne szkolenia i możliwość zdobycia niepowtarzalnego doświadczenia zawodowego, które w znaczny sposób wzbogaci Twoją karierę.

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Offices, Atmosphere & Benefits

We have centrally-located and cool offices in Helsinki and Stockholm and are now expanding to Lodz, Poland and Oslo, Norway. Our company language is English, but with our multilingual team you get the opportunity to practise also other languages.

Our team consists of young and energetic people. Many innovative young people have joined us after finishing their studies. We often spend time together at work and after. We have lots of get-togethers: training sessions, team meetings, after works, parties, dinners etc.

Work Culture

Our team is driven by a mission to discover ways to improve work quality and business productivity providing quick and measurable results. We work with minimum bureaucracy and embrace independent and team working skills.

Our way of working is agile, fast and transparent. The start-up -minded team is open to new ideas and values everyone’s opinions. Our corporate culture is ambitious and hardworking, yet easygoing and fun, and we appreciate out-of-box thinking and can-do attitude.

Already working at Digital Workforce?

Let’s recruit together and find your next colleague.

@digitalworkforce.fi
Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor